ЗАХИСНИК УКРАЇНИ. ОБОРОНЕЦЬ ЧЕРНІГІВЩИНИ. ОЛЕКСІЙ КОТЛЯР

 


ОЛЕКСІЙ

ІВАНОВИЧ

КОТЛЯР

(1985-2022)

 

 

Олексій Котляр народився 30 березня 1985 року в Ніжині Чернігівської області. Закінчив ніжинську ЗОШ №11, а у 2003 році, з червоним дипломом -  Ніжинський професійний ліцей побуту та сервісу.

Протягом 2004-2006 років працював вантажником у ТОВ "Ашер". У 2003 році чоловік з червоним дипломом закінчив Ніжинський професійний ліцей побуту та сервісу, де опанував професію слюсаря-ремонтника. З 2012 році почав працювати за фахом в Інституті нейрохірургії ім. академіка А.П.Ромоданова, де і працював до останнього.

З початком повномасштабного ворожого вторгнення у 2022 році чоловік вирішив стати до лав оборонців Батьківщини та у березні долучився до військової частини А7329, у складі якої обороняв рідну Чернігівщину. Після воював на східних кордонах держави, захищав Бахмут і Соледар. 

30 грудня 2022 року під час виконання чергового бойового завдання в районі Соледара на Донеччині Олексій Котляр загинув.

Попрощалися з воїном у Ніжині, поховавши його на місцевому кладовищі. Вдома у нього залишились дружина та двоє малолітніх дітей.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

ГАЗЕТА З УКРАЇНСЬКОГО СХОДУ В ЧЕРНІГОВІ

ГОЛОДНИЙ РІК, МОВ ЧОРНА ХМАРА, НАД КРАЄМ ЗМОРЕНИМ ЛІТАВ: ДО 90-РІЧЧЯ ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ В УКРАЇНІ

ВПО надають безкоштовні квитки на потяги. Як скористатися програмою?